Dwie ważne imprezy rolnicze już wkrótce!

Rolnicy, którzy są na bieżąco z nowymi trendami panującymi w rolnictwie oraz chcą wiedzieć więcej o swojej branży są mile widziani na dwóch zbliżających się w naszym kraju imprezach.

A mowa tu o Zielonym Agro Show, które będzie miało miejsce w najbliższy weekend oraz Opolagrach, które odbędą się 14-16 czerwca. Kilka słów o zbliżających się wydarzeniach:

targi rolnicze

Impreza Zielone AGRO SHOW – POLSKIE ZBOŻA 2013, odbędzie się w Kąkolewie k/Grodziska Wielkopolskiego i jest to wystawa trwające dwa dni (sobota, niedziela). Ponad 40 ha powierzchnie pokryją stoiska wypełnione nowoczesnym sprzętem rolniczym, przede wszystkim zaawansowanymi technologicznie maszynami oraz ciągnikami rolniczymi, którym będzie się można przyjrzeć z bliska. Swoja obecność potwierdziły takie firmy, jak: FELLA (produkująca zgrabiarki, przetrząsacze, kosiarki do trawy), FENDT i Massey Ferguson (liderzy w produkcji ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych, pras). Warto się tam pojawić i zapoznać z najnowszymi technologiami wchodzącymi na rynek sprzętu rolniczego.

Drugie wydarzenie skupiające naszą uwagę to X Wystawa rolnicza OPOLAGRA, która odbędzie się w dniach: 14-16 czerwiec w Kamieniu Śląskim k/Opola.

wystawa rolnicza

Kolejna (X!) edycja tej wystawy na pewno nie zawiedzie wszystkich koneserów rolniczych nowinek, bowiem jest to największa wystawa maszyn, urządzeń rolniczych w południowo-zachodniej Polsce i stale cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Rolnicy zainteresowani zakupem ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych, pras, ładowaczy i ładowarek są mile widziani. Na poprzedniej wystawie odnotowano ponad 44 tysiące zwiedzających. Ten sukces z pewnością jest zasługą firm, które potwierdziły swoją obecność. W tegorocznej edycji są to: FENDT, Massey Ferguson, FELLA, SULKY, MONOSEM, STOLL, MX, Gregoire Besson i wielu innych.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: